آیا واقعا لازم است که لپ تاپ از وضوح ۱۰۸۰برخوردار باشد؟

رزولوشن لپ تاپ

 لپ تاپ رزولوشن ۱۰۸۰

سری GTX که در سال ۲۰۱۶ به عنوان کارت گرافیکی s معرفی شد، هنوز هم کننده قدرتمند است. اما آیا به کسی نیاز داری که همه کار را انجام دهی، آن طور که می‌خواهید انجام دهید، کافیست؟ ؟؟ پاسخ نه است، جریان اصلی GeForce GTX برای آن کافی خواهد بود. عناوین بازی AAA امروز به طور چشمگیری بیشتر از آنچه در ۲۰۱۶.Nvid ia GeForce GTX GTX بود، نیستند.

 

 لپ تاپ رزولوشن ۱۰۸۰
لپ تاپ رزولوشن ۱۰۸۰

نیاز در برابر خواستن یک موضوع متفاوت است. برای ۱۰۸۰ p با فریم های متوسط هر ثانیه (fps)در محدوده سه‌رقمی قرار می‌گیرد (با سرعت ۱۲۰ فریم بر ثانیه the GTX ۱۰۸۰ بهترین شرط شماست. The GTX ۱۰۷۰ نامزد خوبی خواهد بود، اما fps در عناوین بازی AAA امروز احتمالا در محدوده ۹۰ s یا کم‌تر از ثانیه خواهد بود.

 

از ویندوز به مک دیگر حرکت کنید آیا این کار را انجام داده‌اید؟

 

یکی از اعضای انجمن خواستار رفتن بالقوه به سیستم‌عامل Mac از ویندوز، با توجه به دفترچه راهنمای ویندوز ۷ خود شد که به دنبال جایگزینی بود. برخی از نکات مطرح‌شده در اینجا آورده شده‌است:

 

برای بازی، چک کنید که آیا بازی‌های شما بنادر Mac OS دارند. در صورتی می‌توانید از کمپ بوت برای راه‌اندازی ویندوز در یک کامپیوتر مک استفاده کنید اگر می‌خواهید ویندوز فقط games.Appl بوک را بازی کنید ۰۱۶)

شما ممکن است نیاز به پیدا کردن یک جایگزین برای برخی از برنامه‌های مکرر ویندوز داشته باشید مگر اینکه نسخه بومی مک وجود داشته باشد.

شما باید میان‌بر صفحه‌کلید و یک چیدمان صفحه‌کلید جدید را تقویت کنید.

شما ممکن است نیاز داشته باشید که دیسک ذخیره خارجی خود را باز کنید. سیستم‌عامل Mac می‌تواند بخواند اما برای درایوهای با فرمت NTFS سنتی نوشته نشده است.

 

من از یک مک بوک در اوایل این سال برای چند هفته استفاده کردم، که آن را برای کاری که من به عنوان یک کاربر ویندوز عمر انجام می‌دهم، قابل‌استفاده است. برنامه‌هایی که من از آن‌ها استفاده می‌کنم نسخه‌های بومی Mac هستند. چند روز طول کشید تا به چیدمان و میان‌بر صفحه‌کلید عادت کرد، اما بعد از مدتی احساس طبیعی کرد. دلم برای مک MacBook Pro بعد از اینکه مجبور شدم آن را برگردانم از دست ندادم، و این باعث شد بفهمم چرا یکی از آن‌ها را در وهله اول پیدا نکردم. با توجه به اینکه من می‌توانم وظایف خود را به طور مساوی در هر دو سطح انجام دهم، هیچ دلیلی وجود ندارد که من مسیر گران‌تر را انتخاب کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *