بررسی HP Spectre Folio 2019

بررسی HP Spectre Folio 2019

HP Spectre Folio 2019

با یک تکان نسبتا صاف مچ دست به دست می‌شود. از مد لپ‌تاپ شروع می‌کنم، گوشه سمت راست سرپوش را می‌گیرم و جلو می‌روم تا the پنهان را از اهن رباها که پانل را در یک موقعیت عمودی نگه می‌دارند، جدا کنم. از آنجا، من به سادگی صفحه نمایش را به سمت لبه جایی که صفحه‌کلید و صفحه‌کلید برای ورود به حالت پیش رو داشته باشند، یا آنچه که دیگران ممکن است به عنوان حالت ارائه به آن رجوع کنند، به نمایش گذاشتم. پانل در یک شیب ۶۰ درجه قرار داده می‌شود، و صفحه‌کلید را پنهان می‌کند در حالی که اجازه زاویه دید بهتری را می‌دهد. قرار دادن the در حالت لوح پر نیاز به حرکت فشار و حرکت شرکت دیگر دارد.

بررسی HP Spectre Folio 2019
بررسی HP Spectre Folio 2019

صفحه نمایش

 

کلید Folio’s حدود ۹۰ / ۳ اینچ ۱۹۲۰ به نمایش لمسی، رنگی، واکنشی و نسبتا روشن است. در طی تریلر بعدی، پوست شکلاتی گرم Keke با درخشش سرخ رنگی غرق شده‌بود و به برجستگی کوچکی که در وسط پیشانی‌اش قرار داشت توجه کرد. نور به شوخی روی locs براق او می‌چرخد و به من این اجازه را می‌دهد که رشته‌های مختلف موهای شما را ببینم.

شفافیت panel’s تا حدی به دلیل توانایی آن برای تولید ۱۱۹ درصد از کل sRGB است. که بهتر از این است که یوگا ۱۰۰ درصد و مقدار متوسط لپ‌تاپ ۱۱۶ درصد را داشته باشد. با این حال، سطح Pro ۶ ۳۶ درصد)و کتاب کهکشان ۲ ۰۰ درصد)رنگ غنی‌تر ارائه می‌کنند.

 اولین لپ‌تاپ با قدرت اینتل با کلاس LTE نسل LTE است. این بدان معنی است که شما توانایی دسترسی به سرعت gigabit blistering & را خواهید داشت. تی Mobile و AT & T در حال حاضر خدمات را در بازارهای محدود ارایه می‌دهد، در حالی که Verizon و دو سرعت این تکنولوژی را تست می‌کنند. در حال حاضر، این مساله بیشتر از هر چیز دیگری نسبت به آینده ضد آینه است.

گرما

 

با وجود پوشش چرم، the موفق می‌شود نسبتا خونسرد بماند. پس از ۱۵ دقیقه جاری کردن یک ویدئوی کامل HD، the و مرکز صفحه‌کلید ۹۱ درجه فارنهایت را اندازه‌گیری کردند. کف به ۹۹ درجه می‌رسد، که کمی بالاتر از آستانه راحتی ۹۵ درجه قرار دارد. با این حال، با استفاده از این لپ‌تاپ روی زانویم در طول ۶ ساعت، بدون در نظر گرفتن مناطق دیگر، می‌توانم تایید کنم که برای دراز مدت راحت است.

Webcam

 

این اتاق نسبتا ضخیم و کلفت، به صورت یکپارچه و محکم وبی ترکیب می‌شود، که به طور ماهرانه یک الگوی گره خورده intricate را همراه با رنگ صورتی تیره‌رنگ خود جذب می‌کند. با این حال جزئیات در پس‌زمینه دانه‌دانه بود و منظره پنجره تا حدی خاموش بود.

نرم‌افزار و گارانتی

 

HP a تن از نرم‌افزار خودش را در the دارد، و بیشتر آن بسیار مفید است. مدیر بازیافت HP There’s، که نگهداری را انجام می‌دهد و داده‌های بازیابی را در حالت تصادف ایجاد می‌کند؛ و دستیار پشتیبانی HP، که به طور خودکار رانندگان و سخت‌افزار troubleshoots را به روز می‌کند. اگر شما یک ویندوز ۱۰ newbie، there’s HP jumpstart هستید، در حالی که HP بر روی حفظ امنیت مرورگر وب کلیک می‌کند، و ePrint HP بر وضعیت چاپ شما نظارت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *