به نظر می رسد که لپ تاپ های بازی ایسر نتواند GeForce GTX 1650 GPU را تأیید کند – میهن لادر

به نظر می رسد که لپ تاپ های بازی ایسر نتواند GeForce GTX 1650 GPU را تأیید کند

 


اسلایدهای نشتی نشان می دهد که Acer در حال آماده ساختن برخی از لپ تاپ های بازی است که با کارت های گرافیکی موبایل GeForce GTX 1660 Ti و GTX 1650 اجرا می شود.

البته، البته، شواهد بالقوه دیگری که نشان می دهد GeForce GTX 1650 در وهله اول وجود دارد، همانطور که GPU تا کنون توسط Nvidia تایید نشده است - بر خلاف GTX 1660 Ti، که، البته، از قبل منتشر شده است (هر چند که وجود دارد هیچ نسخه موبایل هنوز رتبهدهی نشده است)

با این حال، در حال حاضر چندین نشت در مورد احتمالا در حال دریافت ۱۶۵۰ وجود دارد، که ارائه خواهد شد پایین ترین تورینگ - و این مطمئنا پشت این نشت (فرض بر این اسلاید است که برخی از نوع جعلی دقیق).

اسلاید (توسط Videocardz برجسته شده است، انتظار می رود که از ارائه ایسر است، و نشان می دهد ویژگی های هسته چند نوت بوک نوترو بازی، از جمله این واقعیت است که آنها با پردازنده های سری H قهوه هشتم نسل Intel اینتل و گزینه های GPU که شامل GTX 1660 Ti، GTX 1650، و GTX 1050 (آخرین GPU نسل قبلی).

ITHome در ابتدا اسلاید را کشف کرد، گرچه از آن زمان گرفته است، با Videocardz بعد از آن برجسته بودن آن (اعتبار تصویر: ITHome / Videocardz)

ITHome در ابتدا اسلاید را کشف کرد، گرچه از آن زمان گرفته است، با Videocardz بعد از آن برجسته بودن آن (اعتبار تصویر: ITHome / Videocardz)

معیارهای گوناگون

ما قبلا یک معیار نشتی ۳DMark را از یک نوتبوک که در حال چرخش تلفن همراه در GTX 1650 بود، دیده ایم و یک معیار پایه فاینال فانتزی XV برای نسخه دسکتاپ GPU که نشان می داد سریعتر از Radeon RX 570 AMD بود.

انتظار میرود GTX 1650 دارای یک ساعت پایه ای با فرکانس ۱،۳۹۵ مگاهرتز با ۴ گیگابایت حافظه ویدئویی GDDR5 باشد که با توجه به شایعه میلاد ما انتظار داریم که این پردازنده گرافیکی در بعضی از نقاط در ماه آوریل منتشر شود، که حاوی گمانه زنی ها به تاریخ ۲۲ آوریل به عنوان یک تاریخ انتشار احتمالی است.

همانطور که در مورد لپ تاپ های آینده ایسر Acer نیز ظاهر می شود، مدل های Nitro 15 اینچ و ۱۷ اینچی با قاب های فوق العاده باریک (۷ میلیمتر حداقل از طرف دیوارها) و گزینه ای روی یک نمایشگر با نرخ تجدید ۱۴۴ هرتز ( و رزولوشن کامل HD).

از طریق هگزوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *