تست سرعت ۵G جدید ورایزون در سه موضوع مهم با شبکه نسل بعدی – CNET قرار گرفته است – میهن لادر

تست سرعت ۵G جدید ورایزون در سه موضوع مهم با شبکه نسل بعدی - CNET قرار گرفته است

 


moto-z3-verizon-5g-1

این آیکون ۵G شما باید تمام وقت را ببینید.

جسیکا دلکورت / CNET

دیروز در ساعت ۱۰ صبح، من از طریق یخ زده سرد، قهوه به شدت در دست، به دلیل یک دلیل: گوردار گارت و پاپ کورن کارامل. فقط شوخی میکنم من به شیکاگو آمدم تا شبکه جدید ۵G Verizon را روز بعد از آن آزمایش کنم در بخش هایی از مرکز شهر شیکاگو و مینیاپولیس راه اندازی شد. بعد از استفاده از آن برای شش ساعت جامد در موتور Z3 و آن ۵G موتور مود، من با درک روشنی از بزرگترین مسائل مربوط به ورایزون و دیگر حاملان به عنوان نسل بعدی شبکه های داده شروع به رونق می کردم.

من می خواهم بگویم که استفاده از Verizon's 5G یک تجربه دلهره آور بود، با سرعت دانلود فراتر از وحشی ترین رویاهای من. من آرزو می کنم می توانم به شما بگویم که من آلبوم های کامل موسیقی و فوری پخش ویدئو را دانلود کردم. متأسفانه، تمام آنچه که من می توانم صادقانه بگویم پس از یک روز طولانی، خسته کننده و گیج کننده این است که شبکه جدید یک گلوله نقره ای نیست که به طرز شگفت انگیزی رویاهای داده های خود را تحقق بخشد. با درد رو به رو شدن مواجه می شود و ما باید همراه با آن رشد کنیم.

در حقیقت، سرعت ۵G توسط آزمون سنجش Speedtest.net ثبت شده ما ۶۰۰ بار به مگابیت در ثانیه سرعت دانلود ورایزون وعده داده است. دیگر زمان آن نزدیک به ۲۰۰ مگابیت در ثانیه بود، و هنوز هم دیگر، گوشی ادعا کرد که در ۵G قرار داشته باشد، اما مانند ۴G عمل کرد. من یک گردان تست آپلود و دانلود را داشتم که قصد دارم پنج شنبه را در مرکز شهر شیکاگو امتحان کنم، اما سخت بود که اتصال ۵G به اندازه کافی برای اجرای اساسی ترین تست ها انجام شود، من مجبور شدم این برنامه ها را از پنجره بیرون کنم.

ورایزون و موتورولا به خوبی از این مسائل آگاه هستند. من ساعت ها را با بازخورد PR از هر دو شرکت صرف کردم و در طول روز با آنها تماس گرفتم. آنها هر دو مسائل مربوط به راه اندازی را تصدیق کردند و گفتند که مهندسان با مشکلاتی روبرو هستند.

http://www.cnet.com/

در حال حاضر بازی: این را نگاه کن: ما شبکه ۵G جدید Verizon را آزمایش کردیم

۸:۲۴

این یک شروع عالی نیست و نشان می دهد که چیزی به خوبی کار نمی کند - شبکه، تلفن، پیوست Moto Mod یا نحوه ارتباط آنها. این مکان بی دست و پا برای شبکه ای است که اولین شبکه ۵G زندگی می کند.

ورایزون با روشن کردن اسلحه پرش کرد ۵G زودتر از هدف ۱۱ آوریل خود، حرکتی است که اعتقاد حامل را که عمل سریع و تهاجمی در ۵G را نشان می دهد، نشان می دهد، شبکه ای که در حال حاضر بزرگترین در ایالات متحده است، یکی از مزایای اولین حرکت است. ۵G، نسل بعدی فن آوری بی سیم، به عنوان درمان به اتصال به داده ها از دست رفته و سرعت دانلود سرعت تلفن به شدت حمایت می شود.

۵G به منظور انقلابی در صنعت، افزایش ارتباط داده ها از ۱۰ تا ۱۰۰ برابر سرعت های فعلی ۴G و یک میزکار از کاربردهای جدید را فعال کنیدمانند جراحی فاصله و چراغ های هوشمند هوشمند که با همدیگر صحبت می کنند تا ترافیک را با هم هموار کنند.

این چیزی نیست که من دیدم. اما منصفانه نبود، من انتظار داشتم سرعت ذهنم بالا برود. ۵G یک فن آوری با نام تجاری جدید است، مستعد ابتلا به مشکلات، بلوک های شکاف و لبه های خشن. ورایزون در مورد مناطق محدود پوشش بسیار واضح بوده و وعده داده است که تا پایان سال ۲۰۱۹ بخشی از ۳۰ شهر با سرعت ۵G را پوشش دهد. در حالی که ۵G برای اولین بار در یک شهر برای اولین بار آنلاین می شود، مهندسین شبکه همچنین خدمات را گسترش خواهند داد در، می گویند، شیکاگو.

moto-z3-5g-mod-1

۵G Moto Mod یک اتصال مغناطیسی است.

درک پوور / CNET

سرعت ۵G نیز انتظار می رود به راحتی ۴G بالا، به دست آوردن موثر به عنوان حامل ساخت شبکه های ۵G خود را در طول زمان. من روز را در مرکز شهر شیکاگو گذراندم تا سرعت واقعی ۵G را آزمایش کنم، دور از دموی با دقت ساخته شده. در اینجا چیزی اتفاق افتاده است: خوب، بد و بدتر.

یک کلمه در ۵G قبل از شروع

۵G فقط یک چیز نیست روش های متعددی وجود دارد. زیر ۶ موج میلیمتری (mmWave). AT & T حتی متهم شده است (و مورد تقاضا) "جعلی ۵G"با استفاده از این دنیای جدید ۵G، یک کیهان از اصطلاحات جدید می آید.

به عنوان مثال، شبکه ۵G Verizon از باند های ۲۸ گیگاهرتز و ۳۹ گیگاهرتز برای mmWave استفاده می کند تا به طور متوسط ​​۱ گیگاهرتز از پهنای باند به طور متوسط ​​در سطح ملی قرار گیرد. اگر این به معنی زیاد برای شما نیست، ممکن است به شما کمک کند که به روز باشید با پرایمر ۵G ما.

یک کلمه در Moto Z3 با ۵G Moto Mod

ما همچنین باید یک دقیقه در مورد این موتور Z3 صحبت کنیم. این یک دستگاه متوسطه است که قادر است به شبکه ۵G Verizon از طریق قدرت یک چاک داره که از بالا و مودم داخلی داخل موتور ۵G Moto Mod که به طور جداگانه فروخته می شود، به بیرون وصل شود.

moto-z3-verizon-5g-chicago

سرعت ۵ گیگابایتی ورایزون می تواند با استفاده از این ابزار معیار سنجی بسیار سریع باشد.

جسیکا دلکورت / CNET

این مدل دارای چهار آنتن و سنسورهای مادون قرمز است که آنتن را به سمت دندانه دار کردن نشان می دهد. بگو که سه بار دست خود را مسدود کرده اید، چهارم آن را خواهد گرفت.

موتور Z3 در حال فروش در حال حاضر در ۲۴۰ دلار (معمولا ۴۸۰ دلار)؛ Moto Mod هم اکنون در قیمت ۲۰۰ دلار (معمولا ۳۵۰ دلار) است و شما باید یک حساب کاربری Z3 برای خرید آن داشته باشید. خدمات ورایزون ۵G حق بیمه ۱۰ دلار بیش از برنامه منظم است، اما سه ماه اول شما رایگان است.

راه برای آزمایش جهنم با اهداف خوب هموار شده است

روز به اندازه کافی شاد بود، با بازدید از فروشگاه بزرگ Verizon در خیابان میشیگان. درست بعد از باز كردن ۱۰ دقيقه، كارگران روي نردبان تازه شروع كردند تا برچسب هاي غول پلاستيكي "۵G" را در پنجره ها باز كنند. سه نمایشگر دیجیتالی با صدای بلند گفت: «اینجاست! اینجاست! اینجاست!»

ترافیک دوستانه ورایزون توزیع تلفن های تست را نشان داد و به یک مستطیل بزرگ سیاه و سفید اشاره کرد و به دیوار نزدیک ورودی اشاره کرد - این گره ۵G بود، بخشی از شبکه ای است که سرعت ۵G را به فروشگاه منتقل می کند. اگر دستگاه ۵G شما در خط دید قرار داشته باشد، باید سریعترین سرعت داده Verizon را دریافت کند. ورایزون می گوید انتظار می رود "سرعت معمولی ۴۵۰Mbps، با سرعت حداکثر تقریبا ۱Gbps و تاخیر کمتر از ۳۰ میلی ثانیه باشد."

moto-z3-4g-3

این آیکون ۵G - حالا شما آن را ببینید، در حال حاضر شما نیست.

درک پوور / CNET

این بلافاصله واضح بود این مورد نیست. حتی با دقت چند متری از گره ۵G قرار گرفته، نماد بزرگ روی صفحه ای که از شبکه ۵G Verizon به گوش می رسد، از ۴G به ۵G به جلو و عقب تبدیل می شود. به نظر می رسید که همه چیزهایی که من مجبور بودم گوشی را حرکت دهم و یا آن را خنده دار ببینم و علامت های ۵G UWB (Ultra Wideband) چشمک می زد. پس از دو ساعت، ما یک برنامه تمیز Speedtest.net را کنار هم با Galaxy S10 Plus اجرا کردیم.

در عین حال، ما در حال تلاش برای موفقیت در طبقه بالا بودیم، یک تیم SWAT مهندسان عیب یابی از Verizon، Motorola، Qualcomm (chipmaker) و اریکسون (که چرخ دنده زیرساخت های شبکه را ایجاد می کرد) فروشگاه را درهم ریخت. ظاهرا گره عمل کرد. زمان حرکت کردن

سریع معیار سرعت، اما شکست در دنیای واقعی

توقف های دوم و سوم بهتر بود، حداقل تا آنجا که برنامه Benchmarking Speedtest.net رفت. دومین در خیابان از Merchant Mart بود که در مقر اصلی موتورولا قرار دارد. این در خارج از دروازه های زیادی در باران ایستاده بود که ما توانستیم سرعت دانلود آن ۵G را به حداقل برسانیم.

چند بار من را دیدم سرعت دانلود نظری ۶۰۰Mbps بوسیدن. بار دیگر، بارگیری شدید شروع می شود، تلفن زنگ می کند تا لوگو ۴G را نشان دهد، و سرعت کاهش می یابد. و هنوز هم دیگر، لوگوی ۵G بود، اما سرعت بین این دو کاهش یافت.

آزمون واقعی دنیای ۱: دانلود یک فایل بزرگ

این در خارج از HQ موتورولا است که من در نهایت توانستم اولین آزمون واقعی در جهان را امتحان کنم: دانلود بازی PUBG. این یک فایل بزرگ با ظرفیت ۱٫۸۱ گیگابایت است که تقریبا ۵ دقیقه و ۴۵ ثانیه برای دانلود با آیکون ۵G به قدرت رسید. سپس برنامه را حذف کردم، Mod را برای اطمینان از سرعت ۴G LTE اطمینان دادم، دوباره آن را بر روی داده ها نصب کردم و ... آن دقیقا همین زمان را طی کرد. این غیر منتظره بود، به ویژه از آنجایی که بازرسان سایر رسانه ها سریعتر سرعت دانلود را تجربه کردند.

ورایزون گفت، Uplink در ۵G و ۴G همان است، حداقل در حال حاضر.

آزمون واقعی دنیای ۲: دانلود یک نمایش Netflix

سناریو فوق العاده برای رویای ۵G می تواند تمام فصل های Netflix را از زمانی که شما در حال حرکت به پایین ترین سطح هواپیمای خود هستید تا زمانیکه در صندلی خود قرار می گیرید دانلود کنید. به همین ترتیب، قبل از اینکه شما مجبور به رفتن به حالت آفلاین هستید، یک پیشنهاد بزرگ یا یک دسته از عکس ها را دانلود کنید.

این آزمایش کامل برای محل سوم ما، تقاطع میشیگان و مونرو خارج از موسسه هنری معروف شیکاگو خواهد بود. یکبار دیگر مستقیما در زیر گره ایستاده می شود (در خارج از منزل، آنها به چراغ خیابان وصل می شوند)، ما آزمایش های چند سرعت را برای یک خط پایه اجرا کردیم و سپس تلاش کردیم یک قسمت ۵۰ دقیقه ای از سیاره زمین II را از Netflix دانلود کنیم.

moto-z3-5g-mod-2

شبکه ۵G Verizon در حال ساخت است.

درک پوور / CNET

با آرم ۵G بر روی صفحه نمایش کامل، ما با استفاده از یک گوشی دیگر کرونومتر را روشن کردیم و نمودار پیشرفت را به سمت جلو حرکت دادیم و سپس دیگر، و سپس ... هیچ چیز. پس از چندین تلاش دیگر، ما آن را دوباره در ۴G آزمایش کردیم، با Moto Mod برداشته شد. نتیجه یکسان بود: یک تسمه پیشرفت، و پس از آن همان توقف برای چند دقیقه. پس از ۲۰ دقیقه در باران، زمان شانس موفقیت ما در مکان واقع در مکان شماره ۳ بود.

آزمون واقعی دنیای ... اوه، فراموشش کن

سایت آزمایشی نهایی ما یک بیت کامل بود. چند بلوک از تئاتر مشهور شیکاگو، من زیر گره ۵G ایستاده بودم و هر بار راه اندازی مجدد، دوچرخه سواری و ترتیب مجدد را برای ۵ دقیقه خوب آزمایش کردم. هیچ اتفاقی نیفتاد دوباره سعی کردم هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده. من آن را به تیم SWAT Verizon گزارش دادم و آن را یک روز نامیدم.

چه اتفاقی برای همه تست های دیگر که من برنامه ریزی کردم؟

همانطور که قبلا گفتم، روز شروع تازه ای را با برنامه ای برای بارگذاری تست سرعت مقایسه، تعداد زیادی از بارگیری و بازی در موتور Z3 آغاز کردم.

مشکل این است که مدت زمان طولانی برای قفل کردن بر روی یک شبکه قوی ۵G به منظور تکمیل یک وظیفه بود که زمان برای بقیه وجود نداشت، مخصوصا اگر ما می خواستیم که چهار مکان مختلف را در اطراف شهر بررسی کنیم - و ما آن را انجام دادیم درک واقعی جهان از Verizon در پوشش ۵G دریافت کنید.

http://www.cnet.com/

در حال حاضر بازی: این را نگاه کن: سرعت گوشی ۵G به شما می دهد

۲:۰۰

اگر ۵G بارها و بارها حالت هواپیما را قطع کرده و دوچرخه سواری کند، Moto Mod قطع و وصل مجدد و حتی راه اندازی مجدد گوشی را دوباره قابل اعتماد نخواهد کرد، چگونه می توانید تاثیری در بارگیری فایل های بزرگ و یا بازی بازی های سنگین را بازی کنید؟ شما نمیتوانید این تست های عمیق تر باید برای یک شبکه با ثبات تر صبر کنند.

۳ بزرگ، مشکلات غیر قابل قبول و نحوه رفع آنها

به هر حال شما آن را تکه تکه کردید، این یک فاجعه از راه اندازی بود. بله، ورایزون اولین شبکه "واقعی" ۵G در جهان شد، اما در چه هزینه ای؟ روزنامه نگاران که به شیکاگو آمده بودند تمام روز در خارج از هوای سرد و بارانی با کمترین حد برای نشان دادن آن به سر بردند. در حالی که تست سرعت در برخی از نقاط کار می کرد، دریافت های واقعی سریع تر نبود، حتی زمانی که مستقر در زیر گره ایستاده بود.

تا آنجا که من می توانم بگویم، سه چیز به شدت اشتباه رفت.

نماد نوردهی ۵G

ساعت ها بعد از روز آزمایشی ما انجام شد، Verizon به ما اطلاع داد که لوگوی ۵G تنها زمانی روشن می شود که شما در واقع از ۵G استفاده می کنید. بنابراین به سرعت در حال تغییر بین دو لوگو نشان می دهد که شبکه ۵G مشغول است. هر بار دیگر به لمس ۴G بازگشت.

من آن را نمی خریدم هنگامیکه ۴G در طی آزمایشات سرعت گرفت، سرعت downlink بر روی صفحه نمایش به شدت کاهش یافت، در مقایسه با سرعت ۴G. اگر ۵G در حالی که آزمون اجرا شد، سرعت برداشت شد. این به توضیح مهندس نمی رسد.

اصلاح: با فرض این مورد و نه یک خط، Verizon نیاز به یک آیکون ۵G مداوم - درست مثل آیکون ۴G در حال حاضر - به طوری که مردم می دانند که می توانند به این سرعت دسترسی داشته باشند. چه چیز دیگری آنها برای ۱۰ دلار در ماه می پردازند؟

moto-z3-5g-mod-2

گام های کودک...

درک پوور / CNET

زمانیکه Moto Moto مردد و من آن را نمی دانستم

به یاد داشته باشید که محل چهارم در نزدیکی تئاتر شیکاگو که ۵G در تمام کارها کار نمی کند، مهم نیست که من سعی کردم؟ بعد از آن متوجه شدم که Moto Mod مرده است. موتورولا مدل ۵G خود را با باتری ۲۰۰۰ میلی آمپری خود به بازار عرضه کرده است.

بله، نشانگر باتری روی صفحه نمایش است، اما این برای خود گوشی است. هیچ سنجش بصری دیگری که عمر باتری Mod را نشان می دهد وجود ندارد. با وجود این، یک اعلان که همراه با همه اعلان های دیگر شما ظاهر می شود، وجود دارد.

موتورولا همچنین می گوید که به شما یک اطلاع رسانی موقت روی صفحه نمایش نشان می دهد که عمر باتری Mod در حال مرگ است. شاید تلفن در کیفم بود در حالی که من در مسیر بودم شاید زمانی که فلاش زده بودم نگاه کردم. به هر دلیلی، من آن را نمی بینم.

من موافقم که داشتن مد یک مد باتری را از باتری گوشی شما می برند حرکت راست نیست، حداقل بدون اجازه شما. اگر ۵G می میرد، بدون معامله بزرگ، شما می توانید با سرعت ۴G زندگی می کنند. اما اگر گوشی شما در نتیجه سوخت رسانی ۵G کشته شود، شما واقعا در معرض مشکل هستید.

اصلاح: مانند ورایزون، موتورولا نیاز به یک درس در ارتباط بهتر دارد. یک نشانگر باتری برای Mod باید باشد، و باید به عنوان جدا از نشانگر باتری گوشی متمایز شود. همچنین، هر مدل آینده (و OMG، من امیدوارم که هرگز دیگری مانند این نیست) نیاز به پیشنهاد برای به اشتراک گذاشتن باتری اگر شما مقدار زیادی برای صرفه جویی.

کار عجله ورایزون

به نظر می رسد که ورایزون در عجله خود برای اولین بار به ۵G دست بزند و امیدوار باشد که بهترین باشد. فروپاشی کامل و خجالت آور این روز برطرف خواهد شد. ورایزون یک بازی طولانی دارد و برای اولین بار از ۵G استفاده می شود.

با این حال، عیب یابی در محل، ظاهرا Verizon را به طور خاص توانایی و هوشمندانه نمی سازد، حتی اگر مقدار زیادی از مهارت فنی و برنامه ریزی برای استقرار به کار گرفته شود. بهتر است برای یک نمایش صحیح یک هفته صبر کنید.

اصلاح: متاسفانه، ورایزون نمی تواند ما را به آینده به روز سه شنبه هنگامی که ظاهرا جلسه راه اندازی / نه راه اندازی خود را داشته باشد. اما می تواند منابع (معادل پول و مردم) را به اشتباهات خود بپردازد تا قبل از اینکه خوک های دریایی انسان پول خوبی برای ۵G نامنظم و غیرقابل اعتماد پرداخت کنند.

ورایزون باید آماده باشد که برای تأمین خدمات غیرمعمول، به عنوان پاداش برای چسبیدن به چیزی که تقریبا تضمین شده باشد، بعید به نظر می رسد که برای بعضی از زمان های متلاطم باشد.

5g-image

سامسونگ گلکسی S10 5G و سایر گوشی ها در حال آمدن است.

اندرو هیل / CNET

چیزی که امروز یاد گرفتم و آنچه برای شما اهمیت دارد

من نمی توانم برای افرادی که از ۵G ورایزون در مینیاپولیس استفاده می کنند سخن بگویم، اما این تجربه در شیکاگو، جاده سنگی را برای ۵G برجسته می کند. تکنولوژی جدید در شروع یک خشونت منحصر به فرد نیست. همین اتفاق افتاد زمانی که ما از ۳G به ۴G منتقل شدیم. برای دوره مناسب است

اما شاید درس های جدیدی در اینجا وجود داشته باشد، در درجه اول، شبکه ها و مارک های تلفن باید آن را کاملا شفاف زمانی که شما ۵G دریافت و زمانی که شما نیستید.

من هنوز هم در مورد ۵G هیجان زده می شود زمانی که حاملان کارهای بزرگی انجام می دهند. اما من نمی توانم یک گوشی ۵G را در آینده نزدیک بر اساس این تجربه ارائه دهم.

قبل از اینکه عجله برای پیوستن به انقلاب ۵G، به دقت در مورد گزینه های خود فکر کنید. با یک نقشه پوشش تماس بگیرید آیا ریاضی را برای دیدن چقدر بیشتر هزینه خواهد کرد. به آنچه در جاده است، نگاه کنید. کوالکام دارای یک است تراشه کوچکتر برای تلفن های ۵G 2019 که مد و حتی آن را می سازد کهکشان S10 5G منسوخ شده تلفنها نیز در طول زمان ارزان تر خواهند شد.

اولین آزمایش ۵G من یک نگاه فراموش نشدنی به آینده ۵G ما بود. اما این نسخه آینده ۵G ما نیست که هر کسی واقعا بخواهد.

در تاریخ ۴ آوریل در ساعت ۸:۲۰ بعد از ظهر به وقت گرینویچ PT منتشر شد و در طول روز به روز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *