پیش نمایش Echo Dot با ساعت ۵۰ دلار (صرفه جویی ۱۰ دلار) یا دریافت دو Google Minis با ۴۶ دلار (صرفه جویی ۵۲ دلار) – CNET – میهن لادر

پیش نمایش Echo Dot با ساعت ۵۰ دلار (صرفه جویی ۱۰ دلار) یا دریافت دو Google Minis با ۴۶ دلار (صرفه جویی ۵۲ دلار) - CNET

 


amazon-event-092519-echo-dot-with-clock-0964

در حال حاضر در فروش است!

جیمز مارتین / CNET

هفته گذشته ، آمازون از بارگیری محصولات جدید رونمایی کرداز جمله بلندگوهای هوشمند Echo Dot با یک ساعت داخلی. اگر آن لحظه "آه" برای شما بود ، مانند "آها! اکنون این بلندگو عالی برای کابوس من است ، "من خبر خوبی دارم: این در حال فروش است. و حتی هنوز ارسال نشده است.

برای مدت زمان محدودی ، آمازون ارائه می دهد preorder از نسل سوم Echo Dot با ساعت با قیمت ۴۹٫۹۹ دلار. قیمت "منظم" (گرچه من با توجه به اینکه چقدر جدید است ، اطمینان ندارم که آیا این توضیحات واقعاً واجد شرایط هستند): ۵۹٫۹۹ $. توجه داشته باشید که CNET ممکن است سهمی از درآمد حاصل از فروش محصولات ارائه شده در این صفحه را بدست آورد.

نقطه جدید تقریباً با Dot قدیمی یکسان نیست ، بجز ساعت LED که در قسمت جانبی تعبیه شده است. نیازی به گفتن نیست ، که این امر گزینه ی انتخابی قانع کننده تری برای میز کنار تخت شما می کند.

با این حال ، اگر هدف شما فقط اضافه کردن بلندگوهای هوشمند به اتاق های بیشتر است ، در اینجا یک معامله دیگر در نظر گرفته شده است: برای مدت زمان محدود و در حالی که آخرین مصرف آن است ، Daily Steals (از طریق Rakuten) دارای موارد زیر است. Google Home Mini دو بسته با قیمت ۴۵٫۸۹ دلار با کد تبلیغی SAVE15. خرده فروشی مینی با قیمت ۴۹ دلار ، هر چند که با Dot ، فروش رایج است.

اکنون برای چین و چروک نهایی: گوگل هفته آینده (۱۵ اکتبر) محصول خود را در معرض فروش قرار می دهد و احتمال بسیار خوبی وجود دارد که Minis جدید در این فهرست قرار بگیرد.

با این حال ، همانطور که اکنون ایستاده است ، Google Home Mini است یک جایگزین عالی برای نقطه، و احتمالاً اگر کاربر اندرویدی باشید ، گزینه ارجح است. به علاوه: شما دو برابر کمتر از قیمت یک دریافت می کنید.

تصمیم گیری تصمیم گیری. تفکرات شما؟


Cheapskate CNET وب سایت را برای معاملات بسیار خوبی در مورد محصولات فناوری و موارد دیگر جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، Cheapskate را در Facebook و دنبال کنید توییتر. سؤالی درباره بلاگ Cheapskate دارید؟ جواب ها را در ما پیدا کنید صفحه سؤالات متداول، و خریدهای بسیار بیشتری را در صفحه معاملات CNET بیابید.

پیش نمایش Echo Dot با ساعت 50 دلار (صرفه جویی 10 دلار) یا دریافت دو Google Minis با 46 دلار (صرفه جویی 52 دلار) - CNET

 - میهن لادر

۳۹ دلار

پیش نمایش Echo Dot با ساعت 50 دلار (صرفه جویی 10 دلار) یا دریافت دو Google Minis با 46 دلار (صرفه جویی 52 دلار) - CNET

 - میهن لادر

CNET ممکن است کمیسیون را از پیشنهادات خرده فروشی دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *