رویداد ۱۱ فصل Fortnite با یک انفجار کیهانی به پایان رسید و اکنون بازی از بین رفته است – CNET – میهن لادر

رویداد ۱۱ فصل Fortnite با یک انفجار کیهانی به پایان رسید و اکنون بازی از بین رفته است - CNET

 


screen-shot-2019-10-13-at-2-12-00-pm.png

آن رفته.

حماسه

پس از یک هفته تاخیر ، Fortnite فصل ۱۰ روز یکشنبه با رویداد The End که فصل ۱۱ را معرفی می کرد به پایان رسید. اما "پایان" به معنای واقعی کلمه تر از آن چیزی بود که هر کسی می توانست تصور کند ، زیرا بازی بعد از شروع این رویداد دیگر قابل پخش نبود.

یک رویداد انفجاری پایان فصل باعث نابودی جزیره و ظاهراً خود بازی شد و در زمان نوشتن قابل پخش نیست.

به نظر می رسد که Fortnite به پایان رسیده است. فعلاً

چی شد؟

مانند فصل ۴ ، این رویداد با پرتاب موشک به آسمان و منفجر شدن برای ایجاد شکاف ها آغاز شد. مانند واقعه قبلی ، این موشک از یک خط به سمت دیگر خارج شد. این بار اما چندین بار راکت نیز وجود داشت. فضاپیماها سپس دوباره و دوباره به چندین تخته پرواز کردند تا اینکه همه وارد یک شکاف نهایی شدند.

پس از لحظه ای آرامش ، موشک های بالای شهاب سنگ بالای داستی دپو ظاهر شد. یکی یکی وارد شکاف دیگری در زیر شهاب سنگ شدند. ده ها موشک بیشتر از آنچه که قبلاً دیده می شد ، فقط در این شکاف نهایی قرار گرفتند که باعث رشد این شکاف شد. شهاب سنگی که در طی فصل ۱۰ بیش از Dusty Depot یخ زده بود شروع به حرکت کرد ، و سپس آن را نیز به شکاف در حال حاضر بزرگ ناپدید شد.

برای لحظه ای شهاب و موشک از بین رفت.

سپس موسیقی این رویداد شروع به ورم کرد و بسیار بالاتر از جزیره یک شکاف غول پیکر بود. بازیکنان سپس به هوا اعزام شدند و به طور غیرقابل کنترل شناور شدند. سرانجام از میان شکاف ، شش راکت و شهاب دوباره ظاهر شد. در حالی که شهاب سنگ به تکینگی واقع در دریاچه لوت سقوط کرد ، موشک ها جهت پرواز در جهت های مختلف را تغییر دادند. گنبد اطراف این منطقه سعی در محافظت از این جزیره داشت اما با شکستن این شهاب سنگ در جزیره همانطور که در پایان فصل ۴ انجام شد اما با تأثیر بسیار بیشتری شکست خورد.

وقتی انفجار شروع به مکیدن همه چیز شد ، یک انفجار رخ داد. جزیره ، نبرد اتوبوس و حتی بازیکنان به زودی در یک چشم پوشی از بین رفتند.

تمام آنچه مانده بود یک سیاه چاله بود.

حساب و وب سایت رسمی توییتر Fortnite فقط سیاه چاله را نشان می دهد. حساب اینستاگرام بازی همین را نشان می دهد.

از آن زمان ، توسعه دهنده Epic همه بیش از ۱۲،۰۰۰ توییت در صفحه را حذف کرد حساب توییتر Fortniteگذشته از پیوند جریان سیاهچاله.

کانال یوتیوب Fortnite جریان اصلی این رویداد را نشان می دهد که انفجارها را نشان می دهد و در حال حاضر فقط در حال خواندن تکین است. بیش از ۱ میلیون نفر برای تماشای این رویداد در Twitch ، تنظیم شده اند.

در طول جریان ، بینندگان مشتاق دیدند که مجموعه ای از اعداد در اطراف سیاهچاله ظاهر می شود: ۱۴۶ ، ۱۱ ، ۱۵ و ۶۲٫

برخی از آن زمان سعی در رمزگشایی این ارقام عرفانی داشته و با استفاده از آنها آمده اند فصل ۱۱ تئوری. یکی شخص اعداد را در نقشه های Google وارد کرده و به نظر می رسد محلی از نوعی "خرچنگ غار" است.

حتی Twitch با یک توییت که برخی از تئوری ها را ارائه می داد ، سرگرم کننده شد.

شاید در واقع تقصیر الون مسک بود!

برخی از کارگران داده Fortnite حدس زدند که ممکن است در ساعت ۵:۰۷ بعد از ظهر اتفاق بیفتد. ET / 2:07 p.m. PT از آن زمان تعداد بیشتری در نزدیکی سیاه چاله ظاهر شد. تاکنون اعداد: ۱۱ ، ۱۴۶ ، ۱۵ ، ۶۲ ، ۸۷ ، ۱۴ ، ۱۰۶ ، ۲ و ۱۵۰ است.

یک کاربر توییتر نظریه ای در مورد معنی اعداد دارد. در فصل Fortnite 10 چالش های اضافه کاریبازیکنان مجبور بودند مجموعه ای از ضبط ها را از The Visitor ، آنتاگونیست Fortnite جمع کنند. با استفاده از اعداد به عنوان راهنما ، کلمات مربوطه در مونولوگ از کاراکتر عبارت "من تنها نبودم. دیگران خارج از حلقه بودند". داستان فصل Fortnite 10 این است که این جزیره در یک حلقه زمانی قرار دارد و Visitor یکی از چندین موجود است که در تلاش است جلوی آن را بگیرد.

مجموعه دیگری از اعداد در نزدیکی تکین ظاهر می شود: ۱۱، ۱۴۶، ۱۵، ۶۲، ۸۷، ۱۴، ۱۰۶، ۲، ۱۵۰، ۶۹، ۱۴۶، ۱۵، ۳۶، ۲، ۱۷۲، ۸، ۱۶۰، and 65. A داده کاونده بررسی سوابق بازدید کنندگان و اکنون معنی پنهان اعداد این است: "من تنها نبودم. دیگران خارج از حلقه بودند. این محاسبه نشده است. اکنون لحظه اجتناب ناپذیر است."

اپیک در Twitch نیز این پلاگین را به جلو کشید. بازدید از صفحه Fortnite خالی است ، زیرا کل دسته Fortnite دیگر وجود ندارد.

Fortnite Twitch

Fortnite دیگر در Twitch نیست.

چرخش

بازیکنانی که سعی می کنند بازی را انجام دهند با صفحه نمایش مشکلات فنی و سپس هیچ چیز مورد استقبال قرار نمی گیرند. با این حال ، یک بازیکن کشف کرد که اپیک راز کمی اضافه کرده است. در حین صفحه نمایش تکینگی ، بازیکنان می توانند یک کد Konami را وارد کنند (بالا ، بالا ، پایین ، پایین ، چپ ، راست ، چپ ، راست ، B ، A ، شروع). یک بازی کوچک شبیه به کلاسیک گالاگا از جایی شروع می شود که بازیکنان می توانند سرهای دورر برگر را برای یک امتیاز بالا شوت کنند.

Fortigite minigame

یک بازیکن کوچک اگر بازیکنان بتوانند کد Konami را وارد کنند.

حماسه

به نظر می رسد برخی از گیمرهای نگران درباره بازی خود به سونی رسیده اند. از حساب کاربری توییتر PlayStation بپرسید یکشنبه در مورد "Fortnite Blackout" توئیت کرد و موجودی بازیکنان و V-Bucks ، ارز درون بازی Fortnite ، هنوز در دسترس است.

همچنین به نظر می رسد Fortnite: Save the World - حالت غیر نبرد رویال که بازیکنان در برابر امواج دشمنان زنده می مانند - دیگر برای خرید در سیستم عامل های مختلف در دسترس نیست. گمانه زنی هایی وجود دارد که Epic به جای ۳۹٫۹۹ دلار به صورت رایگان در دسترس قرار می دهد.

چه مدت بازی در این حالت پایین خواهد ماند ، مشخص نیست ، اما این یک حرکت بی سابقه برای یک بازی این محبوب است.

فصل ۱۱ چیست؟

فصل بعدی Fortnite هنوز هم اتفاق می افتد. Epic چندین نسخه جدید در مورد فصل بعد منتشر کرد از جمله اضافه کردن ربات ها برای استفاده بازیکنان برای تمرین. از آنجا که این تعطیلات آخر هفته در ایالات متحده ، Columbus Day است ، حماسه ممکن است چیزی را برای کسانی که دوشنبه در خانه بمانند ، داشته باشد.

به احتمال زیاد سناریو این است که فصل ۱۱ Fortnite از پنجشنبه ۱۷ اکتبر آغاز می شود. پنج شنبه ها روزهای شروع استاندارد برای فصول هستند.

با این حال ، به کد موجود در وب سایت Fortnite ، یک نگاه کنید کاربر توییتر قادر به فهمیدن این واقعه بود که ممکن است تا ساعت ۶ بامداد باشد. ET / 3 a.m. PT سه شنبه.

یکی از کارگران داده Fortnite با صدای جیر جیر در آپدیت ارسال شده به دستگاههای iOS بزرگتر از ۵ گیگابایت بود. این یک به روزرسانی قابل توجه است و نشان می دهد که ممکن است Fortnite Blackout خاتمه یابد.

در روز جمعه ، فروشگاه App ایتالیا احتمال تکرار بعدی بازی ، Fortnite Chapter 2 را فاش کرد. به نظر می رسد یک نقشه جدید ، پوست و قایق پیش فرض وجود خواهد داشت.

http://www.cnet.com/

اکنون بازی: این را نگاه کن: بهترین بازی های سال ۲۰۱۸: انتخاب های برتر CNET

۲:۵۹

در ابتدا ۷ اکتبر منتشر شد و با انتشار اطلاعات جدید به روز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *