سازمان دیده بان HBO و ۰۳۹؛ s بهتر به من رئالیسم می دهند – و شاید یک ماهی مرکب غول پیکر – CNET – میهن لادر

سازمان دیده بان HBO و ۰۳۹؛ s بهتر به من رئالیسم می دهند - و شاید یک ماهی مرکب غول پیکر - CNET

 


بی نام-2

سریال Watchmen HBO به جای اینکه یک سازگاری مستقیم طنز باشد ، زمینه جدیدی را پوشش خواهد داد.

HBO

من اصلی را دوست دارم رمان گرافیکی Watchmen خیلی ، این یک طنز است که همیشه به دوستان وام می دهم - و هرگز برنگردم. فکر می کنم مجبور شدم ۱۵ بار کپی خود را از Watchmen جایگزین کنم. اما مهم نیست که بخواهم خرید خود را ادامه دهم ، اگر این بدان معنی است که من به گسترش کلمه Watchmen کمک می کنم.

بنابراین در حال حاضر ، با تریلر جدیدی برای نمایش که جمعه افتاد، من نمی توانستم بیشتر از فصل جدید هیجان زده شوم نگهبانان داستان به شکل اقتباس تلویزیونی در HBO ، در ۲۰ اکتبر آغاز به کار کرد. دیمون لیندلوف ، مردی که در پشت گمشده قرار دارد ، مسئول است و می تواند نامه عشق به طرفداران کمیک مانند من در انتظار باشد.

ایجاد شده توسط نویسنده آلن مور ، هنرمند دیو گیبونز در سال ۱۹۸۶ ، طنز واتمن و اثر رنگ آمیزی جان هیگینز ، تأثیر بزرگی را به عنوان بخشی از موجی از کمیک های بزرگسالی که ایده ی ایده های طنزها را تغییر دادند ، فراهم آورد و راه را برای عصر وسواس امروز ترسیم کرد. گرافیک های زیبا ، داستانی پر زرق و برق و شخصیت های جذاب همه آنها را به خواننده های کمیک ضد تیره تاریک و انعکاس دهنده اضافه می کند که به دیدن آنها عادت نکرده اند.

watchmen-cover-promo.jpg

نسخه طنز Watchmen برای اولین بار در سال ۱۹۸۶ توسط DC Comics منتشر شد.

طنزهای دی سی

دیده بان داستان داستان قهرمانان لباس پوشیده را که با جنگ با بی عدالتی در ایالات متحده در طول جنگ سرد مبارزه می کنند ، می گویند ، اما آنها بیش از ابرقهرمانان غیرقانونی تلقی می شوند. وقتی یکی از آنها به طرز مرموز به قتل رسیده است ، آنها باید برای یافتن قاتل با هم همکاری کنند.

امروزه به لطف همه چیز از دنیای سینمایی عجیب مارول گرفته تا فیلم های ابرقهرمانان تیره تر دیجیتال کمیک ها یا فیلم های بسیار خوش سلیقه آمازون پسر هاما طیف وسیعی از ابرقهرمانان ظریف را داریم. اما در اواخر دهه ۸۰ به نظر می رسید که ابرقهرمانان همه کفش های خوب دو طرفه هستند. حتی به عنوان یک کودک ، حوصله عتیقه های معمول سوپرمن ، مرد عنکبوتی و زن شگفت انگیز را داشتم. من می خواستم طنزهایی که بتوانم با آنها شناسایی کنم

در دهه ۹۰ ، من به طنزهای جایگزین که توسط دانیل کلوز (Eightball) ، برادران هرناندز (عشق و موشک) نوشته شده بود ، جاذبه کردم. نیل گیمان (ساندمن) خوشبختانه ، دیدبان نویسنده آلن مور را کشف کردم.

نگهبانان نه تنها فرار از محدوده حومه خفه کننده کلرادو را به من ندادند. این علاقه من را نسبت به ابرقهرمانان پیچیده و سوء تفاهم نشان داد. جهان Watchmen جهانی بود که در آن بشریت از ابرقهرمانان مریض بود ، و کاملاً صریح ابرقهرمانان با محافظت از افراد ناسپاس که هرگز از آنها تشکر نمی کردند ، تغذیه می شدند.

وقتی کارگردان Zack Synder است فیلم Watchmen من در سال ۲۰۰۹ آمدم ، من آماده شیفته شدن بودم ، گرچه می دانستم که این تعداد آزادی به طول خواهد انجامید. شخصیت های مورد علاقه من Nite Owl ، Rorschach ، Ozymandias ، Silk Specter ، The Comedian و Doctor Manhattan در این فیلم حضور داشتند ، اما پرده های پشت پرده آنها برای صرفه جویی در وقت ساده شد.

watchmen1.jpg

حتی دیده بان ها نیز نمی توانند از خود در برابر منتقدان فیلم که فیلم سال ۲۰۰۹ کارگردان زاک سنندر را فیلمبرداری کردند ، محافظت کنند.

تصویر تصویری توسط بانی برتون / CNET

این فیلم از همان ابتدا مشکلی داشت. در حالی که فیلم وفادارانه بسیاری از تصاویر طنز را بازتولید می کند ، یک فیلم واحد نمی تواند یک سریال کمیک سنگین مانند این یک عدالت را انجام دهد. اما پایان فیلم بود که واقعاً آن را برای من خراب کرد. یک ماهی مرکب روانی غول پیکر که به مرکز شهر نیویورک منتقل شده بود قاتلی بود که در کمیک بوک پایان یافت و هرگز آن را به فیلم نهایی نرساند. ممکن است احمقانه به نظر برسد ، اما من می خواستم ببینم که در تمام شکوه CGI آن اتفاق می افتد.

با HBO سریال Watchmen، من از دیدن یک داستان گسترده تر از آنچه مانند آن یک هوشیار لباس است ، هیجان زده هستم. ممکن است من به یک ماهی مرکب غول پیکر نرسم ، اما این احساس را دارم که سریال Watchmen به روشی رضایت بخش ارائه می کند.

در اینجا چیزی که امیدوارم اقتباس هشت قسمت HBO به من بدهد است.

یک چشم انداز تازه

این یک دنیای متفاوت خواهد بود از طرفداران طرفداران کمیک و فیلم. یک تفاوت بزرگ این است که سری جدید ۳۰ سال پس از وقایع این فیلم تنظیم شده است ، زیرا دیمون لیندلوف ، نمایشگر سریال ، تصمیم اجرایی گرفته است که همه شخصیت های یکسان ظاهر نشوند.

یک جهان جدید Watchmen به این معنی است که ما شخصیت های کاملاً جدیدی مانند جود کرافورد ، رئیس پلیس تولسا (با بازی دون جانسون) و شخصیت رمزنگاری Detective Looking Glass (با بازی تیم بلک نلسون) به دست می آوریم که می تواند یک قهرمان جدید باشد فقط از این نام تنها.

cq5dam-web-1200-675-1

بازیگران جرمی آیرونز ، رجینا کینگ و دون جانسون در سریال های جدید Watchmen HBO در بازیگران حضور دارند.

HBO

ارجاع به شخصیت های طنز

اما به عنوان یک فن ، من هنوز خوشحالم که می شنوم چند شخصیت اصلی در این سریال ظاهر می شوند. نسخه قدیمی Ozymandias / Adrien Veidt بازی خواهد شد جرمی آیرونز ، که به نظر می رسد برای نقش یک قهرمان تسلیت دهنده که فکر می کند او بهتر از بقیه بشریت است ، عالی است. فقط آیرونز را در فیلم ترسناک سال ۱۹۸۸ Dead Ringers تماشا کنید و ظرفیت او برای وحشتناک را درک خواهید کرد.

بازی در نقش ابریشم جالبتر ژان اسمارت است که قبلاً خودش را به عنوان قهرمانی در سریال ابرقهرمانان اخیر جهش یافته FX لژیون ، ثابت کرده است که در آن شخصیت دکتر ملانیا برد است. من مشتاقانه منتظر هستم که ببینم او به شخصیت Silk Spectre عمق بیشتری می بخشد.

لوئیس Gossett جونیور در شخصیتی به نام Will Reeves بازی می کند که می تواند در نهایت نسخه دیگری از شخصیت دکتر Manhattan باشد. اما این فقط حدس و گمان طرفداران جالب در حال حاضر است.

http://www.cnet.com/

اکنون بازی: این را نگاه کن: ۵ دلیل برتر که چرا DCEU نخواهد مرد

۳:۴۵

بر خلاف فیلم ، جایی که شخصیت ها از قدرت فوق العاده ای برخوردار بودند ، این طنز از افراد معمولی که ابرقدرت ندارند ، استفاده می کند ، اما لباس هایی می پوشند که شجاعانه با جرم مبارزه کنند حتی اگر این بدان معنی باشد که آنها ممکن است مجروح شوند. فقط دکتر منهتن ابرقدرت بود. بنابراین می توان فهمید که آیا شخصیت های جدید تروریست های بشری هستند یا ابرقهرمانانی با قدرت هایی که دارای تبر برای خرد کردن هستند.

اما باید اعتراف کنم که دلم برای دیدن اتفاقاتی که برای شخصیت های Watchmen که در این مجموعه گنجانده نشده اند ، از دست می دهم. کمترین چیزی که می توان گفت دیدن ۳۰ سال بعد نیت بوف سالخورده چه جالب خواهد بود.

screen-shot-2019-07-30-at-9-56-07-am

بازیگر نقش اول زن همچنین به عنوان نسخه قدیمی شخصیت Silk Spectre بخشی از سری جدید Watchmen است.

HBO

زنان بیشتر

اطمینان بخش است که سری HBO در حال حاضر شخصیت های زن بیشتری نسبت به کمیک اصلی و فیلم در ترکیب دارد. بعضی اوقات به زنان فرصتی داده نمی شود که به عنوان شخصیت های اصلی به یک سریال ابرقهرمانان اضافه شوند - درعوض به عنوان علایق عشق یا قربانی ظاهر می شوند. این سریال Watchmen زنانی را در پلیس دارد ، به عنوان هوشیار و شاید حتی به عنوان شرور ، که طراوت است.

در حالی که این سریال با بازگشت Silk Spectre ، افتخار می کند ، چند شخصیت زن با نام تجاری جدید وجود دارد که قابل ذکر است.

آنجلا آبار (با بازی رجینا کینگ) یک مادر و کارآگاه اصلی نیروی پلیس تولسا است که می توانست نسخه جدید قهرمان طنز Hooded Justice را بازی کند. از دیگر شخصیت های زن جدید می توان به خانم های Crookshanks (سارا ویکرز) و جین کرافورد (فرانسیس فیشر) اشاره کرد. سپس تریلیونر مرموز بانوی تریو (هنگ چائو) وجود دارد.

همچنین تعداد کمی از افراد رنگ بازیگر وجود دارند. من قبلاً تنوع را دوست دارم.

فیلم Watchmen خیلی متنوع نبود ، اما پس از آن دوباره هیچکدام طنز نبودند. اما در این روز و سن ، با شخصیت های داستانی تغییر جنسیت و تجدید چاپ به عنوان افراد رنگ ، رضایت بخش است که دیدن گزینه های بازیگران این سریال بارها و بارها را منعکس می کند.

با توجه به فیلم اصلی Watchman و قهرمانان طنز همه رنگ سفید بودند ، این تغییر بزرگی خواهد بود برای برخی از طرفداران هاردکور Watchmen - خصوصاً از آنجایی که طرفداران این روزها تمایل دارند فیلم ها را دوست داشته باشند تا مستقیماً طنزهایی را که دوست دارند نشان دهند. اما تغییر خوب است ، و هیجان انگیز است که ببینیم این بازیگران با استعداد سری جدید را به کدام سمت می برند.

screen-shot-2019-07-21-at-9-01-22-am

دکتر منهتن ، اینطور است؟

HBO

تأیید شده توسط سازندگان

به نظر می رسد دیو گیبون ، هنرمند طنز Watchmen ، سریال جدید را تصویب می کند که از نظر نشانه خوبی است.

گیبون به گفتگوی سرگرمی هفتگی در سپتامبر ۲۰۱۸ گفت: "من دیدم که رویکرد دیمون واقعاً طراوت آور و هیجان انگیز و غیر منتظره است." در حالی که این ماده بسیار مفتخر و واقعی است که از منبع آن استفاده می کند (منظورم این است که رمان گرافیکی Watchmen که آلن و من انجام دادیم) ، آن را دوباره بازنویسی نمی کند ، این یک تفسیر مجدد از آن نیست. "

یک نشانه خوب دیگر؟ لیندلوف چنان هوادار طنز اصلی است - که او را کانون می داند - که نامه ای پنج صفحه ای را برای هواداران در مورد اهداف خود ارسال کرد: "ما هیچ تمایلی نداریم که ۱۲ شماره ای را که آقای مور و آقای گیبون ایجاد کرده اند تطبیق دهیم. ۳۰ سال پیش ، "او نوشت. "این موضوعات موضوعی مقدس است و آنها دوباره بازخوانی و بازآفرینی نمی شوند ، بازتولید نمی شوند و مجدداً مورد استفاده قرار نمی گیرند.

فقط انتظار نداشته باشید که آلن مور تماشا کند. ظاهرا ، مور (که درگیر این سریال نمی شود) از انتخاب جدید کمیک اصلی Watchmen خود هیجان زده نیست.

فارغ از این ، به نظر می رسد که لیندلوف با این واقعیت که مور در مورد Watchmen جدید هیجان زده نیست ، خوب است. به گفته تلویزیون لاین در ژوئیه ، لیندلوف هنوز فکر می کند که مور "یک نبوغ" است و از "روح پانک راک ، روحیه عصیانگر" مور قدردانی می کند. لیندلوف افزود: "اگر كسی به مور گفته بود كه چه می تواند یا نمی تواند انجام دهد ، مور می گفت ،" F-k شما. من به هر حال من این كار را می كنم ... بنابراین من روح آلن مور را برای گفتن به آلن مور در حال كانال شدن ، "F-k شما. من به هر حال این کار را می کنم." http://www.cnet.com/ "

screen-shot-2019-05-09-at-8-56-08-am

در سری جدید Watchmen در HBO ، افراد خوب و بد افراد ماسک پوشیده اند.

HBO

توطئه های غیرقابل پیش بینی اما داستان های قابل ارتباط

دقیقاً همانطور که در سال ۸۰ کمیک اصلی ذکر شده است جنگ سرد سریال جدید برای مقابله با موضوعات معاصر مانند شایع شده تنظیم شده است نژاد پرستی، تیراندازی های دسته جمعی، وحشیگری پلیس، ظهور Alt راست و ترس مداوم از تروریسم.

تریلر ساعت مچی اشاره می کند که هوشیارانی که ماسک هایی مانند Rorschach را پوشیده اند ، ممکن است به هیچ وجه قهرمان نباشند ، بلکه اعضای یک گروه سوپرماسیستی سفید پوست هستند که خود را به عنوان ۷th Calvary می نامند. و فقط هوشیارانی نیستند که ماسک می پوشند. این سری جدید همچنین پلیس را برای محافظت از هویت خود برای جلوگیری از انتقام جویی از چهره خود پوشانده است.

من قبلاً هیجان زده ام که می بینم لیندلوف با نسخه خود از Watchmen چه می کند. و هرچه خط معروف این سریال پیش می رود - "چه کسی نگهبان را تماشا می کند؟" می دانم

در اصل ۱۱ سپتامبر منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *