نقشه کلاسیک Fortnite & # 039؛ پیش از فصل ۱۱ توسط سیاه چاله بلعیده شده است – میهن لادر

نقشه کلاسیک Fortnite & # 039؛ پیش از فصل ۱۱ توسط سیاه چاله بلعیده شده است

 


نقشه کلاسیک Fortnite & # 039؛ پیش از فصل 11 توسط سیاه چاله بلعیده شده است

 - میهن لادر

برای بازیکنان نبرد مورد علاقه Fortoyite Fortnite ، برخی ممکن است تعجب کنند که چرا تمام بازی آنها با یک سیاه چاله جایگزین شده است. نگران نباشید ، این عمدی است.

فصل ۱۰ به تازگی با یک رویداد فاجعه بار - که لقب "پایان" توسط توسعه دهنده Epic Games - با هر بازیکن آنلاین در آن زمان شاهد یک بارش شهابی درون بازی است که به نظر می رسد برای از بین بردن نقشه کلاسیک Fortnite به پایان رسیده است.

این بازیکنان سپس به شکلی مکیده شدند و در یک صفحه عمدتاً سیاه با یک سیاه چاله دور در مرکز آن خیره شدند. همین سیاهچاله را می توان از طریق جریان مستقیم در حساب رسمی توییتر Fortnite مشاهده کرد.

در حالی که در حال حاضر مشخص نیست که چه چیزی می تواند منجر به این شود ، عنوان Battle Royale تاکنون فقط یک نقشه واحد به بازیکنان خود ارائه داده است (البته با فشرده سازی های زیاد در فصول) اما در حالی که عناوین رقیب مانند PUBG و Apex Legends سطح بیشتری را برای بازیکنان اضافه کرده اند. آن را در سراسر.

به همین ترتیب ، به نظر می رسد وقتی Fortnite همه چیز را برای فصل ۱۱ پشت سر بگذارد ، با یک نقشه کاملاً تازه برگردد.

هنوز مشخص نیست که آیا این به معنای نقشه کلاسیک بازیکنان است که بدانند و عشق به خوبی از بین رفته باشد یا نه. در حقیقت ، این امکان وجود دارد که Epic Games قبل از اینکه بازیکنان را به داخل آن برگرداند ، به سادگی سطح اصلی را تا حدودی بالا ببرد ، که این کار را با برخی از اتفاقات گذشته خود انجام داده است.

در هر صورت ، ممکن است گیمرهایی که به دنبال شیرجه رفتن برای بازی سریع در Fortnite هستند در حال حاضر مجبور شوند مدت زمانی را صبر کنند ، اما به لطف صدای جیر جیر از حساب Fortnite News ، مشخص شد بازیکنان می توانند در حالی که منتظر هستند از یک بازی کوچک لذت ببرند.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که کد Konami را وارد کنید - "UP ، UP ، DOWN ، DOWN ، B / O ، A / X ، START / ENTER" - و شما می توانید از یک Minigame Space Invaders-esque که شامل پیتزا و همبرگر است لذت ببرید. .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فصل Fortnite 11 ، در حالی که از پیامدهای این رویداد مرموز بهبود می یابیم ، با TechRadar همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *