معاملات نامحدود سیم کارت فقط معامله می شود: پیشنهاد قیمت نیمی از سه و قیمت ۰۳۹ به زودی پایان می یابد – میهن لادر

معاملات نامحدود سیم کارت فقط معامله می شود: پیشنهاد قیمت نیمی از سه و قیمت ۰۳۹ به زودی پایان می یابد

 


ما شروع کرده ایم که فکر می کنیم ممکن است سه در حال گرفتن باشند کمی حریص. اول ، آن را به شماره شماره ۱ در سیم کارت راهنمای تنها با یک برنامه داده نامحدود درخشان ، و سپس آن را به دنبال مستقیم با دوم ارائه داده نامحدود بی حد و حصر ، به ضرب و شتم تمام رقابت را دو بار بیش از.

اما پس از گذشت یک ماه از تسلط بر داده های نامحدود ، سه اکنون تاریخ پایان را برای آن پیشنهاد دوم اعلام کرده اند و شمارش معکوس را برای ۴ فوریه. این بدان معناست که برای هر کسی که با ایده داده های نامحدود فقط ۱۰ پوند در ماه وسوسه شود باید سریع عمل کند.

البته ، برای هر کسی که قبلاً در مورد این سیم کارت نشنیده است ، به نظر می رسد ۱۰ پوند در ماه برای واقعیت بسیار مناسب است. این بدان دلیل است که این هزینه ها برای ۶ ماه از ۲۴ ماه قرارداد ادامه دارد و پس از آن ۲۰ پوند بر می گردند.

در حالی که بدیهی است که این یک پیشنهاد استثنایی است و ما از دیدن آن ناراحت خواهیم شد ، این همه عذاب و غم و اندوه نیست. هنوز هیچ تاریخ پایانی برای نامحدود سه ماهه برای ۱۸ دلار در ماه پیشنهاد نشده است ، که در واقع برای برخی بهتر از این دو خواهد بود.

معاملات نامحدود سیم کارت فقط معامله می شود: پیشنهاد قیمت نیمی از سه و قیمت 039 به زودی پایان می یابد

 - میهن لادر

قیمت ۱۸ پوندی ۱۸ دلار در ماه نامحدود SIMO:

چرا باید سه موبایل انتخاب کنید؟

اگر قبلاً با این پیشنهاد شگفت انگیز از سه به دست نیاوردید ، از شنیدن اینكه شبکه از ارائه مشوقهای اضافی نیز جلوگیری نمی كند ، هیجان زده می شوید.

این که آیا جوایز اختصاصی رایگان یا رومینگ اضافی می باشد. شما می توانید تمام بخش های بهترین معاملات سه سیم کارت یا سه معاملات موبایل را در زیر مشاهده کنید.

  • وونتو - پیشنهادات اختصاصی و برنامه های رایگان با برنامه پاداش سه
  • برو پرسه بزن - توانایی رومینگ در ۷۱ کشور جهان و بدون هزینه اضافی
  • سفر Swagger - با Easyjet با افت کیف و شبانه روزی ، ارتقاء سفر را دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *