این شارژر USB 2 پورت USB با تنها ۵٫۳۴ دلار – CNET هنوز در بازار فروش است – میهن لادر

این شارژر USB 2 پورت USB با تنها ۵٫۳۴ دلار - CNET هنوز در بازار فروش است

 


شارژر amazonbasics-usb-c-car

هیچ چیز فانتزی نیست ، فقط دو پورت USB برای اتومبیل خود با صرف ۵٫۳۴ دلار صرف کنید.

آمازون

بسته به سن اتومبیل شما ، ممکن است یک درگاه USB داشته باشد ، شاید حتی دو. اما من شرط می بندم که پورت های نوع A قدیمی مدرسه قدیمی هستند. در صورت نیاز به شارژ کردن چیزی که به USB-C نیاز دارد شارژ می شود؟ در واقع ، دستگاه های بیشتر و بیشتری در حال افزایش نوع پورت هستند.

در اینجا یک راه حل بسیار ارزان قیمت وجود دارد: شارژر اتومبیل USB-C AmazonBasics USB با پورت ۱۸W USB-C و درگاه ۱۲W USB-A با قیمت ۵٫۳۴ دلار. این مبلغ در ابتدا با ۱۵ دلار فروخته می شد ، گرچه قیمت آن به طور پیوسته در ماه ها کاهش یافته است (اکنون به حداقل زمان).

این شارژر به درگاه برق اتومبیل شما (که قبلاً به عنوان فندک سیگار مشهور بود) وصل می شود و می تواند به طور همزمان دو دستگاه برق بخشد. آمازون وعده ۸۰٪ شارژ را فقط در ۳۵ دقیقه می دهد ، هرچند در مورد چه نوع وسیله ای یا از طریق کدام درگاه ذکر نشده است - بنابراین من می خواهم آن را با یک دانه بزرگ نمک مصرف کنم.

در مورد آن ، شارژر از حدود ۳۲۰ خریدار امتیاز متوسط ​​۴٫۶ را به دست آورد. در اینجا نمونه دیگری است که Fakespot و ReviewMeta با هم اختلاف دارند: اولی ادعا می کند تعداد زیادی از این بررسی ها جعلی است ، در حالی که دومی می گوید ۱۰۰٪ مشروعیت دارند. با عرض پوزش ، اما من با ReviewMeta در این مورد هستم. به نظر می رسد مناسب آمازون بسیار بعید است که نقدهای جعلی را انجام دهد ، و مطمئناً این حجم از آنها نیست.

این گفته ، چیزی شبیه به این ، یا کار می کند یا این کار را نمی کند. در صورت نیاز به درگاه USB در اتومبیل خود ، در اینجا دو با قیمت ۵ دلار وجود دارد. خیلی شگفت انگیز است؛ من آداپتورهای مشابهی را دیده ام که از ۲۰ تا ۳۰ دلار فروخته می شوند.

اندیشه های تو؟

این مقاله قبلاً منتشر شده بود برای اطمینان از صحت ، تازه شده است.


Cheapskate CNET وب سایت را برای معاملات بسیار خوبی در مورد محصولات فناوری و موارد دیگر جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، Cheapskate را در Facebook و دنبال کنید توییتر. در صفحه معاملات CNET خریدهای بسیار بیشتری پیدا کنید و از صفحه کوپن های CNET ما برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید ، والمارت ، آمازون و موارد دیگر مطلع شوید. سؤالاتی درباره بلاگ Cheapskate دارید؟ جواب ها را در ما پیدا کنید صفحه سؤالات متداول.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *