با خرید این جایگزین ۲۲ دلاری Apple Pencil – CNET ثروت کمی را ذخیره کنید – میهن لادر

با خرید این جایگزین ۲۲ دلاری Apple Pencil - CNET ثروت کمی را ذخیره کنید

 


aceirst-stylus-pen-for-apple-iPad

قلم Aceirst قلم فقط ۱۸ دلار قیمت دارد اما می تواند جایگزین مداد اپل شود.

آرشیو

استیو جابز معروف از ایده اضافه کردن قلم به iPad متنفر بود و خلاصه تجربه صحنه در سال ۲۰۰۷ با یک کلمه: "یوک". اما Apple Pencil از آن زمان تبدیل به یک لوازم جانبی محبوب برای مدل های سازگار با iPad شده است - با وجود اینکه بسیار گران قیمت است. مداد اصلی Apple Pencil 99 دلار و نسل دوم Pencil است که مخلوطانه دقیقاً همان نام را دارد حتی بدون شماره نسخه برای جدا کردن آن ، ۱۲۹ دلار قیمت دارد. تعدادی وجود دارد گزینه های ارزان تر مداد اپل در آنجا وجود دارداما من اخیراً فهمیدم که چه بسا مقرون به صرفه ترین قیمت ممکن است هنوز باشد. قلم Aceirst Stylus برای Apple iPad به طور مرتب ۳۷ دلار قیمت دارد ، اما اکنون می توانید با استفاده از کد تخفیف ، آن را با ۲۲ دلار در آمازون دریافت کنید. ۹۴AHMNOP در پرداخت اگر این آشنا به نظر برسد ، توهم نیستید. من در مورد معاملات مشابه در اوایل این ماه به شما گفتم ، اما خیلی سریع فروخته شد. بازگشت ، و Aceirst این بار به من اطمینان می دهد که موجودی بسیار بیشتری برای مقابله با سیل معمولی Cheapskate دارد.

نکته ای که من درباره قلم Aceirst می پسندم این است که چند مشکل حل شده که به نظر می رسد مهندسان خود اپل را دچار مشکل نمی کنند. به عنوان مثال ، این وظیفه مضاعف را به عنوان اصلی و V2 مداد اپل انجام می دهد. با iPad جدید Apple Pencil کار می کند ( iPad Pro 11 اینچی و ۱۲٫۹ اینچی iPad Pro نسل سوم ، هر دو از سال ۲۰۱۸) و چهار تبلت اصلی Apple Pencil اصلی - ششم- و نسل هفتم iPad، به همان خوبی نسل سوم iPad Air و نسل پنجم iPad Mini از سال ۲۰۱۹٫ اگر از سال ۲۰۱۷ یا قبل از آن یک مدل آیپد دارید ، با عرض پوزش - شما از شانس هستید.

مانند مداد جدید اپل ، قلم Aceirst یک طرف صاف دارد ، بنابراین مانند بسیاری از مدل ها ، از جمله مداد اصلی Apple ، از بین نمی رود. همچنین مانند مداد جدید ، با فرض اینکه شما یک مغناطیسی به iPad خود بچسبانید نسل سوم iPad Pro. این در حالی است که پورت USB-C در کنار قلم برای این منظور شارژ نمی شود.

ما فرصتی برای امتحان کردن این قلم نداریم ، بنابراین من کمی به نظرات کاربران مثبت آمازون تکیه می کنم. FakeSpot بسیاری از بررسی ها را به عنوان غیر معتبر پرچم گذاری کرد ، که بسیار نگران کننده است ، اما ReviewMeta یک لایحه بهداشتی سالم به بررسی ها داد. و مانند Cheapskate ریک Broida دوست دارد بگوید ، "بررسی های جعلی لزوماً کیفیت خود محصول را منعکس نمی کند"اگر شما مایل به گرفتن قمار هستید ، این قلم ۲۲ دلاری می تواند جایگزینی ارزشمند برای مداد اپل باشد.

با خرید این جایگزین 22 دلاری Apple Pencil - CNET ثروت کمی را ذخیره کنید

 - میهن لادر

اکنون بازی: این را نگاه کن: نحوه عملکرد Apple Pencil با iPad جدید را ببینید

۱:۱۴

در ابتدا در اوایل این ماه منتشر شد. با قیمت گذاری جدید به روز شد.


Cheapskate CNET وب سایت را برای معاملات بسیار خوبی در مورد محصولات فناوری و موارد دیگر جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، Cheapskate را در Facebook و دنبال کنید توییتر. سؤالاتی درباره بلاگ Cheapskate دارید؟ جواب ها را در ما پیدا کنید صفحه سؤالات متداول، و خریدهای بسیار بیشتری را در صفحه معاملات CNET بیابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *