بله ، حتی الون مسک و جف بزوس نیز طبق برنامه اندرو یانگ و هزاران دلار دریافت می کنند – CNET – میهن لادر

بله ، حتی الون مسک و جف بزوس نیز طبق برنامه اندرو یانگ و هزاران دلار دریافت می کنند - CNET

 


یانگ

یانگ در ماه آینده در دز معاینه صحبت کرد.

ریچارد نیوا / CNET

اندرو یانگ ، کارآفرین فناوری که در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان دموکرات مشغول به کار است ، بارها صحبت از برنامه خود در صورت انتخاب در هر ماه ۱۰۰۰ دلار آمریکا داده است. اما آیا این به معنای واقعی است هر کس؟

بله ، همه ، یانگ دوشنبه گفت. یانگ در پاسخ به این سوال که آیا این حتی به معنای الون مسک ، مدیر عامل میلیاردر تسلا است ، گفت:

یانگ گفت: "دوست من الون ، که من را تأیید کرد ، ماهانه ۱۰۰۰ دلار می شود." "اما الون به پرداخت هزینه های بیشتری در سیستم پرداخته است ، که او کاملاً باحال است."

یانگ در مجمع ریاست جمهوری دموکراتیک قهوه ای و سیاه سخنرانی می کرد ، گردهمایی در Des Moines ، آیووا ، در درجه اول به موضوعاتی که افراد رنگارنگ با آن روبرو هستند متمرکز بود. سخنرانان پیش نمایش - که شامل جبهه معاون معاون رئیس جمهور پیشین ، برنی سندرز ، و الیزابت وارن و سابق جنوبی خم ، پیت باتیگیگ ، شهردار ایندیانا بود - در یک روز سرد در آستانه برگزاری کنفرانس های ۳ فوریه آیووا قرار گرفتند. ۳ فوریه این رویداد که به میزبانی Vice News برگزار شد ، به طور مناسب در روز مارتین لوتر کینگ جونیور برگزار شد.

یانگ گفت: "ما در میان این تحول اقتصادی هستیم." "و شما می دانید که وقتی موج موجی وجود دارد چه کسی بیشتر رنج می برد ، مردم سیاه و قهوه ای هستند."

وی در طی کنفرانسی با خبرنگاران ، تأکید کرد که صندوق پیشنهادی صندوق پیشنهادی وی "صدها میلیون دلار از جف بزوسیس جهان" جمع می کند. وی افزود: "اگر تلاش كنیم ۱۰۰۰ دلار به جف بزوس ارسال كنیم تا به او یادآوری كنیم كه او آمریكایی است ، فکر نمی كنم این چیز بدی باشد."

این رویداد یکی از آخرین گردهمایی های مشترک برای کاندیداها قبل از کنوانسیون های مهم مهم آیووا بود. این مسابقه نخستین نقطه عطف مهم فصل ابتدایی سال ۲۰۲۰ است و برنده در آیووا با شتاب بسیار خوبی از بین می رود ، زیرا بقیه ایالت ها مقدمات اولیه خود را آماده می کنند.

فناوری در پیام تبلیغاتی نامزدها موضوع اصلی بوده است. اما ساکنان آیووا می گویند ، اگرچه تأثیر غول های فناوری Silicon Valley تبدیل به یک نقطه مشترک برای نامزدها در هنگام مراجعه به مخاطبان ملی شده است ، ساکنان آیووا می گویند که این موارد به ندرت مطرح می شوند. یکی از استثنا ها اندرو یانگ ، کارآفرین فناوری است که بارها و بارها مسئله اتوماسیون شغلی را که ناشی از پیشرفت های فناوری است ، مطرح کرده است.

با این وجود ، کاندیداها به طور گسترده هدف اصلی فناوری بزرگ را گرفته اند. هفته گذشته ، بایدن وقتی پیشنهادی مبنی بر لغو بخش ۲۳۰ قانون شأن ارتباطات ارائه داد ، ابروی جهان را بالا برد. محافظت حقوقی برجسته ، سیستم عاملهای فناوری را مسئول محتوای تولید شده توسط کاربر نمی داند. بایدن به نیویورک تایمز گفت "فوراً باید باطل شود" برای هر سرویس و مدیرعامل فیس بوک را با نام مارک زاکربرگ فراخواند. وی گفت: "این امر باید لغو شود زیرا [Facebook] بایدن به این مقاله گفت: "صرفاً یک شرکت اینترنتی نیست." این دروغ تبلیغ می کند که آنها دروغ می گویند. "

وارن بیشترین سر و صدایی را در مورد شرکتهای فناوری ایجاد کرده است. او آن را به یک وعده انتخاباتی مهم برای شکسته شدن شرکت های بزرگ فناوری و آوردن اصلاحات ضد انحصاری در صنعت با مقررات کمیابی که به ندرت تنظیم شده اند تبدیل کرده است. وارن پیشنهاد خنثی کردن ادغام های کلیدی را داده است که به غول های فناوری اجازه داده است تا بازارهای خود را گسترش دهند و بر آن تسلط یابند ، مانند خرید فیس بوک در سال ۲۰۱۲ اینستاگرام و کسب YouTube از گوگل در سال ۲۰۰۶٫

Sanders همچنین زنگ خطر را در مورد ضد انحصار Big Tech صدا زده است. وی "قدرت باورنکردنی" فیس بوک را بر اقتصاد و زندگی سیاسی این کشور محکوم کرده است ، و درک شبکه های اجتماعی را "بسیار خطرناک" خوانده است. سندرز همچنین گفته است که آمازون "خیلی سریع در حال حرکت است تا یک انحصار باشد".

این یک داستان در حال توسعه است ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *