هم اکنون نوار صوتی Harman / Kardon & S3 26 با صدای ساب ووفر بی سیم فقط ۱۸۰ دلار است – CNET – میهن لادر

هم اکنون نوار صوتی Harman / Kardon & S3 26 با صدای ساب ووفر بی سیم فقط ۱۸۰ دلار است - CNET

 


sb26
هارمن کارون

CNET در مورد نوار صوتی Harman / Kardon SB 26 هیچ تلاشی نکرده است ، اما این اشکالی ندارد ، به دلیل اینکه من خودم از آن استفاده کرده ام ، و می توانم اطمینان دهم که به نظر عالی می رسد. من به طور کلی طرفدار دنده Harman / Kardon هستم و SB 26 یک سیستم بلندگو عالی است. این دستگاه از نوار صوتی ۳۵ اینچی بهره می برد که ۱۲۰ وات را پمپ می کند و با یک ساب ووفر بی سیم رفلکس ۱۰۰ وات باس جفت می شود. این صدایی دقیق ، متعادل و ناخوشایند را در اختیار شما قرار می دهد که رونق آن با بسیاری از زیر مجموعه های ارزان قیمت همراه نیست. با توجه به اندازه و قدرت پکیج ، بهتر است با تنظیمات کوچکتر سینمای خانگی مناسب تر باشید. و در حال حاضر ، شما می توانید دریافت کنید Harman / Kardon SB 26 با فقط ۱۸۰ دلار در وب سایت Harman / Kardon. این ۷۰ درصد از قیمت معمول در آنجا تخفیف دارد و تقریباً نیمی از قیمت موجود در آمازون است. در هر صورت ، این یک کار عالی است.

این نوار صوتی چهار درایور سه اینچی سه اینچی و یک جفت گنبد یک اینچی دارد. ساب ووفر دارای یک ووفر ۱۰ اینچی با درگاه های رفلکس باس است. این سیستم دارای ریموت کنترل دستی نیز هست.

من از این معامله مشتاق هستم زیرا SB 26 واقعاً عالی به نظر می رسد ، و این یک نوار صوتی کاملاً برجسته است که می تواند هر سینمای خانگی را که هنوز یک سیستم صوتی در خارج از بلندگوهای داخلی تلویزیون ندارد ، طبقه بندی کند. نوار صوتی دارای سه درگاه HDMI با پشتیبانی ARC (که به شما امکان می دهد صوت را از تلویزیون به نوار صوتی هدایت کنید) به علاوه نوری ، USB و بلوتوث.

هم اکنون نوار صوتی Harman / Kardon & S3 26 با صدای ساب ووفر بی سیم فقط 180 دلار است - CNET

 - میهن لادر

اکنون بازی: این را نگاه کن: نوار صوتی Atmos سامسونگ صدای بزرگ و جعبه های کمتری را ارائه می دهد

۱:۴۳


Cheapskate CNET وب سایت را برای معاملات بسیار خوبی در مورد محصولات فناوری و موارد دیگر جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، Cheapskate را در Facebook و دنبال کنید توییتر. سؤالاتی درباره بلاگ Cheapskate دارید؟ جواب ها را در ما پیدا کنید صفحه سؤالات متداول، و خریدهای بسیار بیشتری را در صفحه معاملات CNET بیابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *