آیفون ۱۲ می تواند با آنتن اختصاصی اپل ۵G عرضه شود – میهن لادر

آیفون ۱۲ می تواند با آنتن اختصاصی اپل ۵G عرضه شود

 


آیفون 12 می تواند با آنتن اختصاصی اپل 5G عرضه شود

 - میهن لادر

انتظار می رود اپل ماه سپتامبر آیفون های جدید را به طور معمول رونمایی کند ، اما آیفون ۱۲ می تواند با یک کامپوننت کاملاً جدید که قبلاً ندیده ایم عرضه شود: یک آنتن سفارشی آماده برای اتصالات ۵G.

این درحالی است که منابعی که با شرکت Fast صحبت می کنند ، گفتند که اپل می خواهد آنتن خود را بسازد نه اینکه به معادل Qualcomm تکیه کند ، زیرا فکر می کند در نتیجه می تواند تلفن را نازک تر کند.

در این گزارش آمده است که اپل همچنین مشتاق کاهش اعتماد به توسعه دهندگان مؤلفه های شخص ثالث است. این غول فناوری از قبل چیپست پردازنده مخصوص آیفون را توسعه داده و تراشه A13 Bionic درون آن جای گرفته است طیف وسیعی از گوشی های آیفون ۱۱٫

ظاهراً آیفون ۱۲ از مودم Qualcomm Snapdragon X55 استفاده خواهد کرد تا ۵G را در دسته بعدی آیفون ها فعال کند ، اما هنوز تصمیمی در مورد آنتن متصل گرفته نشده است ، یعنی حدود هفت ماه پیش.

سال ۵G

مدتهاست که تحلیلگران و میهمانان می گویند که ۲۰۲۰ سالی است که اپل ۵G را به آیفون اضافه می کند و اگر فناوری نسل بعدی را به سال بعد بریزد ، جای تعجب خواهد بود.

امسال تقریباً هر پرچمدار و تعداد زیادی تلفن میان رده و بودجه با قابلیت های ۵G عرضه می شوند ، بنابراین اگر اپل از این فناوری استفاده نمی کرد ، کمی عجیب به نظر می رسید. جالب اینجاست که چگونه ممکن است در مورد آن حرکت کند.

ساخت آنتن مخصوص خود ، چیزی برای ریسک اپل خواهد بود - آنتن سفارشی که در آیفون ۴ تعبیه شده است ، اجازه می دهد تا برخی از کاربران در دریافت تماس با مشکل روبرو شوند ، و با فناوری جدید ۵G ، برای گرفتن همه چیز یک چالش واقعی خواهد بود. درست.

شاید با اطمینان ندانیم که اپل تا زمان رسیدن ماه سپتامبر چه چیزی را درون آیفون ۱۲ قرار می دهد. در این میان شایعات در حال پیچیدن هستند که این ممکن است سالی باشد که اپل تصمیم به رها کردن شکاف از تلفن ها می گیرد.

از طریق Engadget

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *