امروز قوانین جدیدی آغاز شده است که به شما کمک می کند بهترین معاملات پهن باند ، تلویزیون و تلفن را پیدا کنید – میهن لادر

امروز قوانین جدیدی آغاز شده است که به شما کمک می کند بهترین معاملات پهن باند ، تلویزیون و تلفن را پیدا کنید

 


امروز قوانین جدیدی آغاز شده است که به شما کمک می کند بهترین معاملات پهن باند ، تلویزیون و تلفن را پیدا کنید

 - میهن لادر

به دست آوردن بهترین معاملات باند پهن و همچنین تلویزیون و تلفن ، پیروی از قوانین جدید Ofcom که هم اکنون وجود دارد ، کار ساده ای را بدست آورد. این بدان معناست که ۲۰ میلیون نفر عظیم می توانند از آن سود ببرند و یکی از این افراد ممکن است شما باشد.

شرایط جدید خواستار آن است که ارائه دهندگان پهن باند ، تلویزیون و تلفن باید هنگام خاتمه قراردادهای خود ، اطلاعات مهم را برای مشتریان ارسال کنند.

آنها همچنین باید پس از آن به ارسال مرتب جزئیات ادامه دهند. بنابراین انتظار دارید ارتباطات از امروز افزایش یابد.

در حدود یک نفر از هفت نفر نمی دانند که آیا آنها هنوز هم پس از اتمام قرارداد بسته اند. قوانین جدید برای کمک به افرادی که اکنون به آنها واضح است گفته می شود که آنها به دلیل توافق جدید بوده اند و بالاتر از آن بهترین گزینه های تعیین شده برای آنها را در دست دارند. به عنوان مثال ، معاملات که اجاره خط نیمی از قیمت را برای شش ماه اول ارائه می دهند ، قبل از پیاده روی ، در طولانی مدت از پایان یک قرارداد گران تر می شوند.

"میلیون ها نفر بیشتر از آنچه نیاز دارند پرداخت می کنند"

هشدارهای جدید شامل جزئیات مربوط به زمان پایان قرارداد ، قیمت پرداخت شده قبل ، تغییرات در سرویس ، قیمت پرداخت شده در پایان قرارداد ، اطلاعات مربوط به دوره اطلاع رسانی و بهترین معاملات و قیمت های در دسترس مشتریان جدید است.

Lindsey Fussell ، مدیر گروه مصرف کننده Ofcom ، گفت: "میلیون ها نفر در حال حاضر از قرارداد خارج شده اند و بیشتر از آنچه لازم دارند پرداخت می کنند. این قوانین جدید دستیابی به معامله بهتر را آسانتر می کند.

"اما لازم نیست صبر کنید تا از ارائه دهنده خود بشنوید. فقط چند دقیقه از وقت شما امروز می تواند صدها پوند پس انداز کند. "

صرفه جویی در هزینه و بهبود باند پهن ، تلویزیون یا تلفن شما ساده تر نخواهد بود و ما همه گزینه هایی را در اختیار شما قرار می دهیم که از بهترین معاملات پهن باند و بهترین راهنمای خرید تلفن همراه خود استفاده کنید.

بیشتر ببین:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *