صرفاً معاملاتی با سیم کارت جمعه EE و # ۰۳۹ ؛ یعنی ۶۰ گیگابایت داده فقط ۲۰ پوند در ماه – میهن لادر

صرفاً معاملاتی با سیم کارت جمعه EE و # ۰۳۹ ؛ یعنی ۶۰ گیگابایت داده فقط ۲۰ پوند در ماه

 


آیا این یک تصادف است که EE یکی از بهترین معاملات سیم کارت خود را تنها در روز ولنتاین به ارمغان آورد ...؟ نه نه اینطور نیست و ما نمی توانیم به اندازه کافی استرس بزنیم ... برنامه های سیم کارت عاشقانه نیستند.

با این حال ، اگرچه این عشق فریاد نمی زند ، لااقل بی سر و صدا شعار می دهد ، زیرا این نشان دهنده بازگشت یکی از بهترین برنامه های سیم کارت EE است. با ارائه ۶۰ گیگابایت داده فقط ۲۰ پوند در ماه ، آخرین باری که شاهد این تبلیغ از EE بودیم به پایان رسیده در جمعه سیاه بود.

با توجه به اینکه EE دقیقا ارزان ترین شبکه در اطراف نیست ، معمولاً بیش از سه رقیب اصلی آن یعنی سه ، Vodafone و O2 هزینه دارد - هر زمان که ما خرده فروش بزرگ نام خود را در معاملات خود مشاهده کنیم ، همیشه ارزش پرش را دارد.

برای شما یا هدیه ای برای شریک زندگی خود - نمی توانید بگویید که ما سعی نکردیم شما را محاصره کنیم - ما همه آنچه را که باید در مورد این سیم کارت EE بدانید ذکر کرده ایم فقط در زیر می پردازیم. همچنین جزئیات نزدیکترین پیشنهادات رقیب را پیدا خواهید کرد.

صرفاً معاملاتی با سیم کارت جمعه EE و # 039 ؛ یعنی 60 گیگابایت داده فقط 20 پوند در ماه

 - میهن لادر

فقط سیم کارت داده EE فقط معامله می کند:

چه معاملات دیگری فقط در سیم کارت موجود است؟

یک قرارداد EE با ضرب و شتم مشکل خواهد بود از سه. در حال حاضر سه ارائه داده به نامحدود داده های فقط ۱۸ پوند در ماه ، سه بار در بازار شکست خورده است.

یا در طرف ارزان تر ، Smarty Mobile در حال تهیه برنامه داده ۵۰ گیگابایتی با قیمت فقط ۱۵ پوند در ماه است. و با این معامله ، شما در عقد قرارداد ۱ ماهه هستید به این معنی که می توانید تا زمانی که می خواهید بمانید و وقتی دوست دارید ترک کنید.

فقط چیزی ارزان و شاد می خواهید؟ گزینه ۲ گیگابایتی iD Mobile برای ۶ پوند گزینه ایده آل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *